Hakkımızda

Hakkımızda
Dinlenmemek üzere yola çıkanlar,
asla yorulmazlar...

Bu anlayışla 1999 yılında Alper Kurt tarafından kurularak, küçük bir cam dükkânı olarak ticari hayatına başlayan firmamız, sürekli büyüyen faaliyet alanları ve altyapılarıyla birlikte, bugün 8.000 m2 kapalı alana ulaşan modern üretim tesisleriyle ve 100’ün üzerinde çalışan personel sayısıyla sektörünün önemli bir markası haline gelmiştir.

Firmamız, Alpglass, ISO 9001, TSE Kalite Sistem Belgeleri ile ürün kalitesinin ve hizmetlerinin güvence altına alındığı, ısı yalıtımlı ve temperli cam üretimleriyle, seçkin inşaat projelerinin yanı sıra, iki yüzü aşkın bayi ağına hizmet vermektedir.

Geniş servis ve hizmet ağıyla birlikte, perakende müşterileri ve bayilerine sektörün önde gelen markaları olan Rehau ve Kupa Cam Balkon ürünleri ile “IQ” ve “REYNAERS” marklarına ait alüminyum doğrama ürünleri üretmektedir.

Alpglass firmamız, uzman personeli, son teknoloji makine parkı ile yurt genelinde geniş müşteri kitlesinin ve seçkin projelerinin yanı sıra, başta A.B.D ve Almanya olmak üzere yurtdışında mevcut konut ve işyeri projelerinin de önemli bir parçası olmaya devam etmektedir.

Alpglass’ın, insana, çevreye ve toplumsal değerlere vermiş olduğu önem çerçevesinde, kırsal bölgelerden sağladığı istihdamların yanı sıra, sürdürülebilir bir çevre için karbon ayak izinin azaltılması yönünde çalışmalar da yapmaktadır. Güneş enerjisi santrali yatırımlarıyla birlikte çok yakın gelecekte sıfır emisyon hedefine doğru kararlılıkla devam etmektedir.

Fotoğraf Galeri
Genel Fotoğraflar

Genel Fotoğraflar

Göz At
Pvc Pencere

Pvc Pencere

Göz At
Cam Sistemleri

Cam Sistemleri

Göz At
Alüminyum

Alüminyum

Göz At
TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2023 ALPGLASS | KVKK
Abanoz Medya