İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları

Şirketimiz, insan kaynağının değerini en iyi şekilde anlayan bir yaklaşım sergilemektedir. Bu nedenle, insan kaynakları politikalarımızı sürekli olarak gözden geçirerek, yeniliklere ve değişime hızlı bir şekilde adapte olmaktayız. Doğru zamanda, doğru kişileri bulmak için doğru iş planlaması yapmaktayız. Ayrıca, iletişim becerileri yüksek, esnek ve sürekli kendini geliştirmeyi ilke edinen çalışanlarla birlikte çalışmaktayız. Takım çalışması, şirketimiz için en önemli prensiplerden biridir.
Çalışanlarımızın huzur içinde çalışabilecekleri bir iş ortamı yaratmak için çalışmaktayız. Ayrıca, çalışanlarımızın fikirlerini özgürce dile getirebilecekleri bir ortam sunmakta ve bu fikirleri değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımızın kariyer planlamalarına özen gösteriyor, yeteneklerine ve ilgi alanlarına uygun eğitimlerle destek olmaktayız.
Şirketimiz, kalite politikalarına ve standartlarına uygun hareket etmekte, ayrıca çevre dostu ve sosyal sorumluluk projelerine katılım göstermektedir. Üniversiteler ve meslek yüksek okulları ile işbirliği içinde çalışmakta, çalışanlarımızı da bu projelere teşvik etmekteyiz. İnsan kaynakları politikalarımızla birlikte, doğaya saygılı ve çevre bilinci yüksek çalışan profilimizi daha da güçlendirmekteyiz.

Siz de bize katılmak istiyorsanız CV gönderiminizi aşağıdaki mail hesabımıza yapabilirsiniz;

TÜM HAKLARI SAKLIDIR © 2023 ALPGLASS | KVKK
Abanoz Medya